1 / 7
Se prodava plac
25 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.07.2021 14:37

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

2000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac vo Cucer do pat,ima struja,voda,odvod.Nivata e na sama avtobuska stanica,patot za nakaj Sv.Nikita so imoten list,do nego ima kuki naseleno mesto na mnogu ubava lokacija.Cena 25e m2 ima prostor na dogovor.070/330-309

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Aneta
Потврден огласувач
070330309
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам