1 / 8
Тапацирање на секаков вид на мебел
1 €
27.03.2023 19:19

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tapaciranje na sekakov vid na mebel
Agolnu garnituri,stolici,kreveri ,spalni i se ostanato inventari od kafici
Tapacirame i avro sedista i krov na kola po povolni ceni

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Мебел и ентериер

Се продава / Можна е замена од:

ТАПЕТАР СКИ СЕРВИС
Потврден огласувач
070960449
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам