1 / 4
Fiat Ducato 2007
76.544 €
24.07.2021 17:15

Прилеп / Прилеп

Fiat ducato 2007 extra motor servisiran 1 god garamcija na dizni motor

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Kristijan
Потврден огласувач
078323278
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам