1 / 12
BENELLI TRK 502 4000km
6.000 €
20.09.2022 10:29

Прилеп / Прилеп

Марка:

Benelli

Вид:

Туринг

Година:

2019

Модел:

Trk 502

Motorot e vo odlicna sostojba motorot e kupen od dynamix i e kako nov ima pominato samo 4000 km servisiran kaj ovlasten serviser so nego odat i komplet kuferi stranicni i zaden original GIVI

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Потврден огласувач
076788547
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам