1 / 7
Се продава семејна куќа во Прилеп
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.09.2021 11:07

Прилеп / Прилеп

Број на спратови:

Високо приземје

Подрум:

Не

Се продава семејна куќа во Прилеп, на 5 минути до центарот на градот, во близина на "Шаторот". Куќата е со плочи и паркет и покрај двата спрата има и приземје. Пред куќата има двор со бунар. веднаш е вселива. Телефон за контакт 00381638674898 Владо (можи и на вибер на истиот број)

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

ilko
Потврден огласувач
070913081
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам