1 / 4
Се продава нива во Ѓумушица
1 €
26.07.2021 16:33

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

3500 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава нива во Ѓумушица од 3500 м квадратни. Телефон за контакт 00381638674898 Владо(може и на вибер на истиот број)

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

ilko
Потврден огласувач
070913081
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам