1 / 4
Se prodava freza
100 МКД
29.11.2022 15:49

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов


Motorce za prskanje na zeleni povrsini
so crevo 50 m cena po dogovor kontakt za telefon
076574346

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

vaska
Потврден огласувач
078408256
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам