1 / 1
PRODAVAM STANBEN PROSTOR
75.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.07.2021 10:13

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

7

Квадратура:

160 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

400 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1960

Година на реновирање:

2001

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Генерал Васко Каранѓелески 69/71

На 500 м од споменикот Карпалак т.е. „јаболкото“, на една од петте главни улици, некогашна „Борис Кидрич“ кај место нарекувано „Педано“, единствен простор на оваа улица кој излегува на улицата во должина од 30м. Вкупната површина е 400 м2, а под станбен простор отпаѓаат 160 м2 , приземје и кат. Се што е потребно има во близина. Станбениот простор е населен и може да се види САМО со претходна најава. Тел: 076 600 450 Весна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

vesna
Потврден огласувач
076600450
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам