1 / 2
Се продава ласерски принтер HP LaserJet Pro MFP M130a
4.300 МКД
13.07.2022 10:39

Гостивар / Гостивар

Испраќам по карго    

Се продава принтер HP LaserJet Pro MFP M130a многу малку користен, ми стои спакуван во кутија како што сум го купил.

Functions:
Print, copy, scan
Print quality black (best):
Up to 600 x 600 dpi, HP FastRes 1200 (1200 dpi quality)

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Принтери / Ласерски

Се продава од:

Жиле
Потврден огласувач
077503697
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам