МЕНУВАМ СТАН ПРИЛЕП ЗА СТАН СКОПЈЕ СО ДОПЛАТА
4 €
24.04.2022 09:57

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

3

Квадратура:

62 m²

Греење:

Нема

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

00

Година на реновирање:

00

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Прилеп

Стан во Прилеп 62м2 + гаража 16м2 ѕидана+визба 12м2 ѕидана, 2спрат југо-запад МЕНУВАМ за стан во Скопје со моја или ваша доплата

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава / Можна е замена од:

Zoran
Потврден огласувач
076448385
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам