1 / 3
Огледало
4.000 МКД
24.03.2022 22:33

Скопје Центар / Скопје

Се продава огледало со една фиока, како ново без гребка.

Контакт : 078400867

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Останато

Се продава од:

Prodava
Потврден огласувач
/
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам