SE IZDAVA DUKAN VO TOCILA
100 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.06.2022 01:45

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

36 m²

Греење:

Нема

SE IZDAVA DUKAN VO TOCILA VO TRGOVSKIOT CENTAR ZAD POSTATA DO ZITO

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

saso
Потврден огласувач
078433957
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам