1 / 4
PRODAVAM MOBILEN SAMSUNG GALAXY A51
10.000 МКД
22.08.2021 11:31

Штип / Штип

Марка:

Samsung

Модел:

GALAXY A51

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

........................PRODADEN...........................
........................PRODADEN...........................
........................PRODADEN...........................
........................PRODADEN...........................
........................PRODADEN...........................
Mobilniot e odlično sočuvan, koristen celo vreme so zaštitno staklo i zaštitna maska. Kupen e od TELEKOM operator 11.01.2021 i raboti na site mreži. Se prodava bez slušalki.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
071506473 / 077685072
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам