1 / 5
Alu.Bandasi Felni za MERCEDES 16ki-5×112
350 €
25.11.2022 14:39

Прилеп / Прилеп

Alu. Bandasi-Felni 16ki 5×112so gumi MICHELIN 195/60/R16 za mercedes odgovaraat i za Golf 5. Audi vw Passat Seat i dr.

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Мики
Потврден огласувач
071242258
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам