Se prodava NIVA
1.111 €
24.09.2022 19:59

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

5500 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava niva od 5500m2 vo mesto vikano Sarika.
Nivata e so kompletna dokumentacija, ima sopstven hidtosistem i e 2km oddalecena od centarot na gradot.
Poveke informacii na 070 930 712

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Mende
Потврден огласувач
070930712
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам