1 / 12
Aluminiumski bandazi 16ki orginal za MERCEDES
По Договор
22.09.2022 18:40

Кочани / Кочани

Тип на бандаж:

Алумински

Ширина:

Останато

Дијаметар:

16

Дијаметар на дупка:

112

Број на дупки:

Со 5 дупки

Bandazite se orginal Mercedes
- Bandazite slikani bez gumi....150€
- Bandazite slikani so gumi...250€ ( gumite se 195/55/16 SAVA)

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

Aluminiumski Bandazi
Потврден огласувач
077859310
Испрати Е-маил до огласувачот

Aluminiumski bandazi orginal za Mercedes 5x112-17ki

15000 МКД

Celicni bandazi za Ford 15ki i 16ki za GALAXY, FOCUS, C-MAX

0 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам