1 / 5
Mz 125 Enduro
1 €
22.09.2022 21:44

Прилеп / Прилеп

Марка:

MZ

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2004

Модел:

125

Километри:

10000

Во исправна состојба
реални километри
Странска регистрација

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

BOBI
ПРИЛЕП - Автопат M5/ Прилеп - Битола
Потврден огласувач
075406581
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам