1 / 2
Edinecen krevet so dusek
3.000 МКД
Цената е фиксна
07.08.2021 00:05

Охрид / Охрид

Se prodavaat edinecni kreveti so dimenzija 90x190 komplet so duseci x 5.

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Се продава од:

Natasha
Потврден огласувач
070346381
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам