1 / 12
Renault 380 so kran+tro-stran kiper
18.900 €
17.12.2021 10:36

Прилеп / Прилеп

se prodava Renault 380 troosovinec
~kran 12 metri dolzina 1000kg nosivost
~kiper po potreba mozi da kipa leva strana+desna strana+nazad (trostran)
~1997 Godina
~registriran
~vo odlicna sostojba
~kontakt tel 070/208-969

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Prilep
Потврден огласувач
070208140
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам