1 / 6
Se izdava deloven prostor
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.08.2021 13:00

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

39 m²

Греење:

Струја

Se izdava deloven prostor na ul. Boris Kidric 86 (na patot za na kasarni/ do se za doma)

Cena po dogovor. Dzvonete na 078 409 821

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Elizabeta
Потврден огласувач
078409821
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам