kuka vo centar
35.000 €
25.08.2021 13:00

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

5

Квадратура:

97 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

55 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Andon Slabejko 42

Продавам куќа во Центар на Прилеп, ул. Андон Слабејко 42, површина 97м2 и двор 55м2.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Oliver
Потврден огласувач
076361176
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам