1 / 11
Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6/128 |KAKO NOV|
10.000 МКД
10.08.2021 18:52

Штип / Штип

Марка:

Xiaomi

Модел:

Redmi Note 8 Pro

Боја:

Blue

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Se prodava xiaomi redmi note 8 pro 2019 kupen od Ledikom na novo so full pakuvanje celo vreme e koristen so zastitna maska i staklo na slikite se gleda nema nikakvi grebnatinki kako nov e momentalno samo mu e napuknato zastitnoto staklo a pod nego nema nikakvi zabeleski. Koristen e 11 meseci i nema niakvi mani, ima 5 fenomenalni kameri od koj najjakata e 64mp

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Davor
Потврден огласувач
078525573
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам