1 / 7
Chevrolet Kalos
1 €
18.10.2021 22:42

Прилеп / Прилеп

Марка:

Chevrolet

Модел:

Kalos

Година:

2007

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2022

Сила на моторот:

69 kw / 94 ks

Kласа на емисија:

Останато

Kolata e vo top sostojba,redovno odrzuvana i servisirana.Momentalnata sostojba e sledna:Zameneto maslo so site filtri,registrirana so zelen karton do 04.2023,novi Sava gumi M+S,Vgraden plinski ured na 130.000,Novi plocki i novi amortizeri.
Od oprema poseduva AC,Komandi na volan,aux izlez,elektrika na prozori.
Samo za seriozni kupuvaci. Cena po dogovor

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

xxDLxx
Потврден огласувач
077508896
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам