1 / 12
Mercedes_benz CDI C250 204ks
3.600 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.09.2022 17:17

Штип / Штип

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

30000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

51 kw / 69 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Vw polo 1.4 51kw dizel 2008 godina prva registriracija 4 novi gumi letni klima ispravna elektrika na stakla stegnato pali vozi uvezeno od germanija registrirano cela godina

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zoko
Потврден огласувач
078426593
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам