1 / 8
Се изнајмува стан во Cevahir Sky City
299 €
Цената е фиксна
14.08.2021 08:54

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

64 m²

Греење:

Централно

Спрат:

>15 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2021

Година на реновирање:

2021

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Cevahir Sky City

Се изнајмува стан во Cevahir Sky City

Нов стан не користен прво вселување.

Станот е со централно ладење греење ...

Базени ,спа центар,теретана ( сите услуги што ги нуди види на линк. https://www.facebook.com/SkyWellness.mk/)

Спратот се наоѓа во блок Ц на 22 спрат .

Поглед кон аеродром-лисиче .

Базени,сауна ,теретана во комплексот


Станот не е наместен само тоалетот е спремен .

Станот се издава само за сериозни закупци и договор на минимум 6 месеци со однапред депозит .


Телефон за контакт 078 390 714 Александра .
(јавување до 20 часот)

****************************************
Apartment for rent in Cevahir Sky City

New apartment, unused, first occupancy.

The apartment has central cooling, heating...

Swimming pools, spa center, gym (see all the services it offers at the link https://www.facebook.com/SkyWellness.mk/)

The floor is located in block C on the 22nd floor.

View to the airport-fox.

Pools, sauna, gym in the complex


The apartment is not furnished, only the toilet is ready.

The apartment is rented out only to serious tenants and a contract of at least 6 months with an advance deposit.


Contact phone number 078 390 714 Alexandra.
(call until 8 p.m.)
Fast elevators.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Vlatko
Потврден огласувач
075309714
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам