1 / 12
velosipedi elektricni
800 €
Цената не е фиксна
26.05.2023 16:42

Кавадарци / Кавадарци

Вид на велосипедот:

Електричен

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

20 "

Velosipedite se kompletnI I ispravni.klucevi I polnaci.obezbeden servis I garancija.ceni I info na tel.071350568od 470-900eur.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
071350568
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам