1 / 3
Prodavam DDR3 4 GB
600 МКД
04.12.2022 21:46

Куманово / Куманово

Prodavam DDR3 za laptopi, site brzini, razni
Cena 4GB od 600 denari nagore zavisi kakva potocno vi treba
cena 2GB od250denari
Imam sekakvi brzini i marki, za poveke info na telefonot podolu

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / РАМ Меморија

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
070799309
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам