1 / 5
Honda X ADV 750
14.000 €
16.08.2021 11:12

Штип / Штип

Марка:

Honda

Вид:

Скутер

Година:

2019

Модел:

X ADV

Километри:

5000

Rapid Bike Racing
Termignoni auspuh od grana
Kuferi Shad centralen i stranicni
Givi tunelska tasna
Givi engine guard
Puig svetla
Filter za vozduh DNA

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Roberto
Потврден огласувач
070399155
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам