1 / 5
ПРОДАВАМ ДВОСЕД PRODAVAM DVOSED
200 €
02.11.2022 13:43

Кисела Вода / Скопје

Продавам двоседи две парчиња може и поединечно,
димензии 190см должина,125 ширина,200 евра парче
ИНФОРМАЦИИ на моб.070/577-553

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Двоседи

Се продава од:

Огласувач
Потврден огласувач
078357035
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам