1 / 5
ПРОДАВАМ ФОТЕЉА PRODAVAM FOTELJA
160 €
02.11.2022 13:43

Кисела Вода / Скопје

Продавам фотеља со димензии 190 см должина и 85 см ширина цена 160 евра
ИНФОРМАЦИИ на моб.070/577-553

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Фотељи

Се продава од:

Огласувач
Потврден огласувач
078357035
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам