1 / 1
se prodava plac vo novo Lagovo
11.000 €
Цената не е фиксна
17.08.2021 18:31

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

650 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac 650m2 od koi 105 m2 se temeli

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

AGENCIJA HEPINES
Потврден огласувач
075317499
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам