1 / 4
Шамотни цигли
1 €
19.08.2021 11:54

Охрид / Охрид

Различни димензии, облик како на сликите
-Лесен шамот
-Тежок шамот
Количина околу 5 тони
По договор
Тел:070346898

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

Ilija
Потврден огласувач
070375272
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам