1 / 5
машина за стрижење на овци
100 €
Цената не е фиксна
11.02.2023 18:49

Кичево

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Се продава нова воопшто не употребена квалитетна и силна машина за стрижење овци.
Машината е со потенциометар за брзини.
Многу мал простор за корекција на цената

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

Bore
Потврден огласувач
071254935
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам