1 / 3
Кафези за прпелици, препелици и нивни јајца
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.08.2021 17:48

Прилеп / Прилеп

рачно изработени кафези, млади препелици хранети со сопствена еко храна и јајца од јапонска препелица

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Птици

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
071344940
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам