1 / 6
Се продава спална соба од Alples
По Договор
11.12.2021 16:04

Кисела Вода / Скопје

Се продава кревет со латофлекс и оротопедски душек и плакарите од сликата.
Доколку сакате може да се купи само креветот, или само плакарите.

За повеќе информации јавете се на 071 246 649

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Комплетна спална соба

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
071 666 006
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам