1 / 4
Dve kujki
2 €
06.03.2022 06:36

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

4

Квадратура:

10 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

2 m²

Тип на домот:

Половина куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Arhimedova 6

Se prodavaat dve kuki vo eden dvor so sredena dokumentacija.Cena po dogovor.... ul.Arhimedova.br 6. 078/456-255

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Angela
Потврден огласувач
075848777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам