1 / 3
Dujcan kaj vojnoto staro zemjotelci
1 МКД
Цената не е фиксна
03.11.2022 17:58

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

50 m²

Греење:

Дрва

Se izvava dujcan na super lokacija,staro zemjodelci cena po dogovor

Kontakt broj 077-558-167 DEJAN
077-558-167 DEJAN
077-558-167 DEJAN
077-558-167 DEJAN

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

goce
Потврден огласувач
075883269
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам