1 / 6
Se prodava Mercedes Actros 2640 6x4
19.300 €
05.02.2023 13:29

Неготино / Неготино

Mercedes Actros 2640 6x4 Kiper. 2000god. Vo odlica sastojba, registriran, dobri gumi, spremen za rabota.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
075421071
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам