1 / 7
Aprilia SR50 2020
1.950 €
24.08.2021 16:41

Прилеп / Прилеп

BROJ ZA KONTAKT 071 353 389

Skuterot e vo odlicna sostojba so samo 2090km
2020 godina nema grebka moze da se proba sekoe vreme
ima smenet auspuh Gianelli Reverse,federcina i rolni Malossi,samo auspuhot e 7000den
Cenata ne e fiksna moze i zamena za druga vespa so vasa ili nasa doplata
BROJ ZA KONTAKT 071 353 389

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Hristijan
Mukos 113
Потврден огласувач
071353389
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам