1 / 7
3 Нови гуми
6.000 МКД
Цената не е фиксна
24.11.2022 23:20

Прилеп / Прилеп

Испраќам по карго    

Се продаваат гуми:
1.Бренд - Sava Eskimo S3+
2.Сезона - М+S
3. Година на производство: 2017
4. Производство: Made in Poland
5. Тубелез

Гумите се нови. Се продаваат индивидуално или сите заедно.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
075280661
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам