1 / 3
Viluskar Litostroj 5t vo top sostojba
4.500 €
Цената е фиксна
25.08.2021 16:29

Прилеп / Прилеп

vo odlicna sostojba mozi da se vidi i proba vo sekoe vreme. Site novi gumi

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Се продава од:

Александар
Потврден огласувач
070264687
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам