1 / 4
Hamachi 50cc
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.08.2021 18:40

Делчево / Делчево

Skuter Hamachi 50cc so pominati 3300km. Skuterot e registriran i vo ispravna sostojba. Cena po dogovor.
Informacii ma telefon 078 290 045

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава од:

Boro Cekov
Потврден огласувач
078290045
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам