1 / 1
Reduktor za mikser beton 12m3
1.200 €
Цената е фиксна
26.08.2021 16:27

Прилеп / Прилеп

Reduktor vo ispravna sostojba proban na kamion so garancija.

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Резервни делови

Се продава од:

Александар
Потврден огласувач
070264687
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам