1 / 3
Reno kiper so hiab
5.000 €
Цената е фиксна
26.08.2021 16:29

Прилеп / Прилеп

Kamiono e vo ispravna sostojba kranot mu e odlicen ima i ploca za postavuvajne na noz za cistejne sneg.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Александар
Потврден огласувач
070264687
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам