1 / 12
Iveco Daily Slep 3.0 2008 God
14.000 €
16.09.2022 00:06

Студеничани / Скопје

Iveco Daily slep 3.0 motor 107 kw na lance 2008 god duplak redovno servisiran bukfalno odlicno raboti motorot specijalno vozilo se vodi na fizicko lice makara 6 tonska germanska novi diskovi plocki novi gumi 16c sava site 6 vo top sostojba platforma 5.40 so 2.20

B kategorija nosivost 1250 kg

Moze zamena so pogolem slep

cena 14000 eu
070312525

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Fatih
Потврден огласувач
070312525
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам