Mashina za perenje ugradnabrerna
1 €
03.09.2021 18:24

Аеродром / Скопје

Sporet ugradna rerna,plotna staklo puknato,mashina za sadovi,bojler 80litri,umivalnik so cizma eftino piradi rushenje

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Се продава од:

jovan
Потврден огласувач
078830303
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам