Vikendica
60.000 €
29.08.2021 15:08

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

1000 m²

Број на соби:

2

Греење:

Струја

Наместена:

Делумно

Golievo
1000m2 dvorno mesto
50m od avtobuska
Pat
Voda
Struja
Bunar

Vrtete ne brojov
075245393

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

martin
Потврден огласувач
075 327 552
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам