1 / 12
Se prodava kukja
18.000 €
19.000 €
04.07.2022 12:15

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

4,5

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југ

Адреса:

Debarca

Za poveke informacii na brojot 077 574 482 - Goce

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Goce
Sotir Dameski 10
Потврден огласувач
077574482
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам