1 / 1
SE PRODAVA NIVA
8.000 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.08.2021 12:02

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

11000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava niva.
Mesnost dolno Silevo-sirokpat kaj prugata,ima 2 sahti od hidrosistemot.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
078308777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам