1 / 3
Se prodava vrata
300 €
Цената е фиксна
14.08.2022 20:35

Куманово / Куманово

se prodava Železna Vrata so Dimenzii : Visina 1.60cm..,
i širina 3.70cm:
-za poveče info javete se na tel br :
📳078244503

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Железо врати и прозорци

Се продава од:

Sefa
Потврден огласувач
070989085
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам